Vabatahtlike koolitused


Homme õhtul koolitan Pärnu Loodusmajas meie Loodussõbraliku toote kampaania vabatahtlikke. Ka pidi kohal olema mingi hulk pedagooge, keda teema samuti huvitab.
Esmaspäeval sama asi Tallinnas ja teisipäeval Tartus. Tartus langes meie koolitus kokku Keskkonnahariduse Keskuses toimuva õhtuga teemal “Lisaained meie toidus“. Jõudsime järeldusele, et see on hea asi meie koolituse alustamiseks ning kui see loeng läbi, siis jätkame samas majas oma teemadel.
Homme jääb mul kahjuks minemata Säästva Renoveerimise Infokeskuses toimuvale säästva jäätmekäitluse infotunnile, kuna olen sel ajal Pärnus.

Tallinnas on Stockmann juba märgistatud 🙂

lst.jpg

4 kommentaari so far

 1. 1

  Krista said,

  Kuidas teil see märgistamine on muidu edenenud? Kas on ka poode, kus on kohatud vastasseisu taolisele märgistamisele? Kas enne, kui poodi tooteid märgistama lähete, toimub mõningane läbirääkimine juhtkonnaga/omanikuga? Või mismoodi see protsess reaalselt toimub? Hästi huvitav oleks mõnd kirjutist selle kohta lugeda.

 2. 2

  Enda said,

  Kirjutan sellest hiljem pikemalt 🙂

  Aktiivsem märgistamine algab järgmisel nädalal alles.

 3. 3

  Krista said,

  Nägin täna selle kampaania kohta suurt kuulutust bussiootepaviljonis. Väga uhke! Ja tegelased plakatil on ka toredad:)
  Tekkis väike küsimus ka (kui selliseid tagamaade kohta käivaid küsimusi sobibki küsida..): miks Konsumidesse neid märgiseid ei paigutata?

 4. 4

  Enda said,

  ETK süsteemi poodides pole lihtsalt mõttekas panna mujale kui Maksidesse. Sellel on mitmeid põhjuseid, üks on ka märgistatava kauba suhteline vähesus.


Comment RSS

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: